Fustan

Shitet nga: Natyra 27 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Shes kete fustan i veshur vetem nje here eshte i ri dhe i bukur per qdo info shtes na telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim