Fustan Dolce & Gabbana, original ardhur nga Hola..

Shitet nga: Sadri 10 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Kemi sjell disa fustana per tregti nga Holanda.
Jan fustana original dhe te kualitetit te lart.
Fustani esht i ri dhe i pa perdorur.


Dolce & Gabbana, masa 40 / 36, "S" (small).
Masa Italiane esht 40, kurse te ne esht 36 S
-Fustan modest per shum raste, sikur per dasem, vizit ose shetitje verore.
Esht fustan i leht, dhe me material shum komfort.


Qmimi 250,- euro, kushton normal 699,- euro.


Nese keni interes na kontaktoni, mund te ju ofrojm edhe modele tjera sipas porosis.


Shifni edhe kete
http://merrjep.com/ViewItem.aspx?itemId=1814798
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim