Fustan Michael KORS, original ardhur nga Holanda

Shitet nga: Sadri 10 Shk 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Kemi sjell disa fustana per tregti nga Holanda.
Jan fustana original dhe te kualitetit te lart.
Fustani esht i ri dhe i pa perdorur.

Michael Kors, masa 36, "S" (small).
Masa Italiane esht 40, kurse te ne esht 36 S
-Fustan modest per shum raste, sikur per dasem, vizit ose shetitje verore.
Esht fustan i leht, dhe me material shum komfort.

NGJYRA: I zi me te gjelbert mbyllt

Qmimi 175,- euro, kushton normal 295,- euro.

Nese keni interes na kontaktoni, mund te ju ofrojm edhe lloje tjera sipas porosis.

flm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim