Fustan Nuserie Nga Türkia Nr 42

Shitet nga: Mimoza 10 Nën 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
SHES FUSTANIN SHUM TE MIR ESHT GUR GUR EKAM BLER NE TÜRKI KA KUSHTU RETH 160 EURO JU BETOHEM SE 2 HER E KAM VESHUR DHE MRAPA FUSTANI EKA SI BISHT PUNIMI KTI FUSTANI ESHT EXTRA Nr 42 shikoni fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim