Fustan Roberto Cavalli, original ardhur nga Hola..

Shitet nga: Sadri 10 Shk 14:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

175 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Kemi sjell disa fustana per tregti nga Holanda.
Jan fustana original dhe te kualitetit te lart.
Me qmin dhe me etiketim original, te reja.


Roberto Cavalli, masa 42 / 38, "S - M" (Small - Medium).
Masa Italiane esht 42, kurse te ne esht 38, esht material elastik dhe ben sikur "S edhe M"
-Fustan modest per shum raste, sikur per dasem, vizit ose shetitje verore.
Esht fustan i leht, dhe me material shum komfort.


Qmimi 175,- euro, kushton normal 319,- euro, shifni qmimin


Shifni edhe kete:

http://merrjep.com/ViewItem.aspx?itemId=1814824
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim