Fustan dhe vello

Shitet nga: Blerim 31 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin dhe vellon, cmimi i fustanit te kuq ne foto eshte 150 euro, ndersa cmimi i vellos eshte 350 euro!! fustani i kuq esht bler 360 ndersa vello 680.. per me shum informata te lajmeroheni ne nr e telefonit 044 179 803
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim