Fustan per Nuse

Shitet nga: Baki 25 Gsh 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

399 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Vello per Nuse (fustan nusrie)
vetem nje her e perdorun ne gjenjde perfekte
velloja esht ngjyr krem mirpo smundet te dallohet siq pe shihni edhe ne foto doket e bardh ejani dhe binduni qmimi esht teper i volitshem


per informata me te hollsishme kontaktoni ne numrin
Baki Gashi
045 557 553
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim