Fustan

Shitet nga: Cimi 10 Jan 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Fustan pak te perdorshem
Fustani me ngjyre vjollce eshte me madhesi 42 dhe firme HAGEN kushton 25 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim