Fustan

Shitet nga: Cimi 10 Jan 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Fustani me ngjyre te arte dhe te zeze edhe model i ri dhe eshte kolekcion i Umit me madhesi 44 kushton 100 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim