Fustana elegant dhe solemn nga Suedia

Shitet nga: rrahim 08 Pri 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Butiku Rina me Dyqanet ne Prishtine dhe ne Drenas ju ofron Fustana solemn nga Suedia per ahengjet tuaja .Ne qoft se doni te jeni e veqant me veshjen per festen tuaj ateher zgjidhjen e gjeni ne Butikun Rina.Fustana te gjat dhe te shkurt modele dhe ngjyra te ndryshme, Kepuca ,Bizhuteri dhe me qmime shum te volitshme.Per me shum na ndiqni ne fb/butikurina tel: 049195076 .Ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim