Fustana

Shitet nga: fustana 03 Pri 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
shiten fustanat te ardhur nga AMERIKA shum pak te perdorur dhe jan ne gjendje te regullt , te gjitha jan numer te njejt 38/40. Secili fustan e ka qmimi nga 50 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim