Kemishë per nuse

Shitet nga: Jasa 31 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Kemisha eshte shume e bukur dhe ka nje pune te mrekullueshme, ashtu sic shihet dhe ne fotografi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim