Kemishë per nuse

Shitet nga: Jasa 31 Mar 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Ky lloj i kemishes eshte duke u kerkuar ne kohe te fundit, dhe eshte mjaft e bukur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim