Komplet Butiku Per Femra me qmim te LIR

Shitet nga: Xxxx 05 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Shiten komplet Garderoba per femra te markave te njohura Turke,Sumak, Vitrin dhe Eksis, Teshat perbehen nga Pantollonat fustanat, Blluzat dhe maica te ndryshme me te gjith llojet e numrave, Vlera e te gjith artikujve esht rreth 8900€,Arsyja e shitjes esht se e kemi mbyllur Butikun dhe per ket arsyje shiten komplet, Mundet mu shit edhe invetari i dyqanit,Ne kemi komplet 296 ARTIKUJ, Qmimi total esht tegjitha se bashku 4100€,Nese esht dikush i interesun per me hap ni dyqan mundet lirisht me gjith ket ket gardarob.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim