Mbi 450 pal Kepuc 2000 €

Shitet nga: Fatmir 05 Krr 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Kepuc,sandale,shtiklla,qizme,patike shiten me qimim shum te volitshem,malli eshte nga turkia dhe kina sasia mbi 450 pal malli nuk eshte i perdorur.per me shum info.049408935
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim