Miton i arit

Shitet nga: Noname 15 Jan 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Shitet mitoni i arit model unik dhe shum i ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim