Patıka orgjinale

Shitet nga: eliesa 18 Jan 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
shes patika orgjinale pa perdor,esht bler 50€ tanı shes per 25€numri 40dhe po ashtu jan specijale per shpin dhe unaza ju ndihmon te beni hapa te lehta.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim