Shorte me Ojna komplet

Shitet nga: Lami 12 Mar 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Motra ime Shet Shorten me Ojna me gjilpon jan te punuara perfekt dhe jane modeli ma i ri ne trend jan shum speciale me çmim shum te volitshem 150 €
Nr. Per kontakt viber (+386317726)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim