Syzat Cerjo Zvicrrane

Shitet nga: . 16 Shk 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
shiten syzat mark zvicrrane cerjo te cilat mund te perdoren per shum lloj sporte si skijim çiklet motoçiklet gjueti etj. ka pamje shum te paster dhe veren shum mir objektet

kontakt edhe viber +38649880404
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim