VELLO SESAHR E RE SHITET OSE ME QERA

Shitet nga: xxx 16 Maj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
VELLO ESHTE PERDOR VETEM NJEHER DHE ESHTE BLE NE SESAHR COLECTION 700 EURO
OSE JEPET ME QERA 100 EURO
PER ME SHUM
044-467-010 OSE 045-624-293 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim