VELLO ME QERA

Shitet nga: Arben 16 Mar 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
JAP VELLON ME QERA,ESHTE VETEM NJE DITE E VESHUR.POSEDON DUVAKUN,DOREZAT DHE LULEN.QMIMI I BLERJES 1200 EURO.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim