VELLO

Shitet nga: Erkuran 14 Maj 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   360 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Vello është me dantella dhe i përban gurzat. Eka duvakun, dorzat dhe koshin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim