Vella BIANCO VITA

Shitet nga: Blerina 11 Sht 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Vella ne foto eshte prodhim nga Turqia e firmes Bianco Vita . Eshte perdorur vetem 1 here. Nuk eshte shkurtuar fare pak, I ka dorezat modeleve me te reja dhe 2 duvaka nje te gjate dhe nje te shkurte.si dhe buketen me lule artificiale.
Te interesuarit mund te kontaktojne ne kete numer tel 049/205 538
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim