Vella per nuse

Shitet nga: Adem 30 Sht 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Shitet vella per nuse modeli eshte i vitit 2014 une vet e kam ble 600 euro dhe eshte veshur vetem nje her per me shume informata Mundeni me na thire ne nuprim 049 217 454 flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim