Vella

Shitet nga: Caner 13 Pri 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   150 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Shitet komplet me duvak dhe lule. Numer 40.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim