Vella

Shitet nga: vella 03 Pri 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
shes vellen e cila eshte bler 500 euro e tani shitet 250 euro, Vella eshte ne gjendje te regullt dhe e veshur vetem nje here numri i velles eshte 38/40 se esht me lidhse mbrapa , Vella ka duvakun dorzat dhe koshin ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim