Vello Per Nuse

Shitet nga: Vello 11 Gsh 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Esht vello e re vetem e perdorune tek 1 person ples bleres serioz dhe eshte e blere tek Butiku Florimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim