Vello nuserie

Shitet nga: Alban 13 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Shes vellon e perdorur vetem 1 dite ne diten e marteses. Vella ka kushtuar 1000EU, ka duvakun, dhe qmimi esht sipas marreveshjes.
madhesia eshte 36-38.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim