Vello per Nuse

Shitet nga: Vello 01 Shk 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

222 EUR   450 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Vello per nuse

Eshte e perdorun vetem nje here eshte vesh.

Cmimi i arsyeshem, dhe i diskutueshem.

Viber. kontakt 044415767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim