Vello

Shitet nga: kastriot 11 Mar 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Shes 2 vello jan te veshura vetem nje dit..vellot jan komplet me duvak lule dhe kepucat qmimi 360
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim