Vello

Shitet nga: Vello 21 Nën 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Shes vellon e perdorur vetem nje here,per martes e rujtur,pershtatet per te gjitha madhesit sepse eshte me lidhese mbrapa,e kompletuar me koshin 5 rrethor dhe duvakun identike si vello.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim