Vello

Shitet nga: einar 12 Shk 02:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Eshte e perdorur vetem nje her ..e blere ne turqi 1000 Euro eshte shum e ruajtur bashk me te shkon duvaku,mbulesa dhe koshi...


P.S Per vajzat me mbules
Qmimi i duskutueshem. Per me shume informata me kontaktoni ne gmail addresen fshala63@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim