fustan nuserie me qira

Shitet nga: Z 01 Gsh 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Leshoj fustanin e nuserise me qira e cila eshte veshur vetem njehere ne diten time te dasmes nga une dhe nuk eshte perdorur me,fustani eshte punim dore dhe eshte me material shume te shtrenjte., eshte me lidhese mrapa keshtu qe mundet me u shtrengu sa te don madhesia eshte 38-40, se bashku vjen edhe vello e gjate edhe e vogel.Te interesuarat munden me me kontaktu dhe me ardhe me e provu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim