fustana

Shitet nga: vjollca 01 Shk 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
shes fustanat shum pak jan te veshura jan te reja fustani i kaltert dhe i gjelber jan 35 euro kurse i kuqi dhe i zivi jan ka 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim