vello

Shitet nga: asim 27 Shk 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
eshte e veshur vetem nje her
e ka duvakun dhe lulen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim