veshje dhe kepuce te ndryshme

Shitet nga: dona 08 Sht 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Qmimet per secilen jane :

fustan i shkurt me vija 5 euro e re
kepucet kappa 3 euro te perdorme
pantolla te fremerkes nr 31, 8 euro te reja
qante sport 4 euro e re
qizmet e bardha 5 euro shum pak te perdorme
gjamper i punuar me dore 5 euro e re
seter e plishit 10 euro e re
gjamper (duks) me vija 4 euro e perdorme
qizme te kuqe me shtikell 8 euro te reja
2 blluza te holla me etiket nga 4 euro secila te reja
gjamper dimror pa krihe 2 euro e re
blluz e ushtris 2 euro e perdorme

Gati te gjthan jane nga gjermania.
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim