Jakne e lekures e re, masa L - XL, ngjyra kaft e..

Shitet nga: Sadri 08 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Janke te lekures per burra - meshkuj,
ngjyra e kaft e mbyllt, madhesia 48, L-XL.
Jaknen kam sjell vellaut dhurat por e madhe po i bjen.
Esht lekur kualitet te lart, qmini ne shitore esht 599,-euro.
Jaknja esht prodhim dhe dizajn Anglez
Ngjyra esht e kaft e mbyllt.

E re kurr pa perdor

Qmimi 250,- euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim