Jakne e re napapijari nr L

Shitet nga: bini 20 Shk 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
jakna e re dhe patika najke te reja+ JAKNE HUGO BOSS E RE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim