Jakne

Shitet nga: Liridon 10 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Eshte e ardhur nga Zvicra.. E Re.. Eshte originale e markes Kingfield.
Eshte prej modeleve te reja.
Qmimi eshte i lire shume dhe i arsyeshem.
Viber/Whatsapp +38649892370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim