Jakne

Shitet nga: endrit 27 Jan 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
shes jaknen monti te firmes franceze origjinale firma papalu nje nga firmat me e njoftur ne tregin botror dhe me kualitete jam nga prizreni personi qe vendos ta blen ket nukduhet tejet ner kete mas madhore 177 potejet fizikisht me i vogel nuk i bjen nimri per komtakt esht 044995096
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim