Kemisha - pantolla per matur (matura)

Shitet nga: xxx 16 Tet 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 EUR   30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Ofrojme Kemishat dhe pantolla per mature

jane te perdorur veq niher,.. (per mature.)


Numri i kemishes se bardhe eshte M
Numri i kemishes se kafe eshte XL
Numri i pantollave eshte 32-34

Qmimi per pantolla dhe 1 kemishe 30euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim