Mundesi bashkepunimi me rrobat e perdorura

Shitet nga: nazmi 12 Sht 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
jemi ne gjendje te ju offrojme rroba dhe kepuce te perdorura italiane cdo lloj artikulli dhe qualiteti porosia eshte 2 deri 3 jave mjafton ke biem dakord dhe cdo gje eshte realitet TQI TOP QUALITY INVERNO UOMO-DONNA (GRADE AAA) Transparent Bag ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, SPAA SPORT (GRADE AA) Transparent Bag SCRPO SCARPE Original (non selezionate, no scarto, no spaiato) Big Bag of 130kg INVERNO (GRADE A) Transparent Bag DIA DONNA INVERNO (GRADE A) Transparent Bag UIA UOMO INVERNO (GRADE A) Transparent Bag BIA BAMBINO INVERNO (GRADE A) Transparent Bag LAVA ABBIGLIAMENTO DA LAVORO (GRADE A) Transparent Bag SPB SPORT (GRADE B) Transparent Bag DIB DONNA INVERNO (GRADE B) Transparent Bag UIB UOMO INVERNO (GRADE B) Transparent Bag BIB BAMBINO INVERNO (GRADE B) Transparent Bag LAVB ABBIGLIAMENTO DA LAVORO (GRADE B) Transparent Bag PTY PARTY Transparent Bag MIL MILITARE Transparent Bag PIG PIGIAMI E VESTAGLIE Transparent Bag TEND TENDE Transparent Bag ASCM ASCIUGAMANI Transparent Bag ACCP ACCAPPATOI Transparent Bag LNZ LENZUOLA (singole e matrimoniali e lenzuola con elastico) Transparent Bag CPRT COPERTETransparent Bag SPB SPORT (GRADE B) Transparent Bag DIB DONNA INVERNO (GRADE B) Transparent Bag UIB UOMO INVERNO (GRADE B) Transparent Bag BIB BAMBINO INVERNO (GRADE B) Transparent Bag LAVB ABBIGLIAMENTO DA LAVORO (GRADE B) Transparent Bag PTY PARTY Transparent Bag MIL MILITARE Transparent Bag PIG PIGIAMI E VESTAGLIE Transparent Bag TEND TENDE Transparent Bag ASCM ASCIUGAMANI Transparent Bag ACCP ACCAPPATOI Transparent Bag LNZ LENZUOLA (singole e matrimoniali e lenzuola con elastico) Transparent Bag CPRT COPERTE Transparent Bag
cel 00355672943230 viber dhe whats app
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim