Patika ( ESPIRIT MEGAN )

Shitet nga: xxx 16 Tet 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

27 EUR   30 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Patikat jane te Zvicres.. ORIGJINAL
-
Jane te firmes ESPIRIT,, dhe numer 43..
-
Jane te reja, dhe nuk jane shume te perdorur..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim