Reebok

Shitet nga: Liridon 10 Sht 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Patikat jane Reebok, nje jave te perdorura.. Kan kushtuar 110€ dhe tash jane ne shitje per vetem 25€.
Jane Original dhe NBA.
Vuner/Whatsapp
+38649892370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim