Rroba per ngasjen e motorrit

Shitet nga: Agron 14 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Shes jakne dhe pantolla per ngasjen e motorrit ne gjendje te mire .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim