Rroba te ardhura prej Gjermanije

Shitet nga: Arben 28 Jan 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Rrobat jan;Kostume,(Pantallona dhe Xhaketè)
Veston,Xhaketè dimri.
Rrobat shiten komplet,dhe per ket arsyje jan me qmim te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim