VESHJE USHTARAKE QIZME JELEK DOREZA SHTROJE.VETE..

Shitet nga: xxxx 14 Pri 07:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
VESHJET JAN TE PERDORUN POR ORGJINALE,JAN TE PERSHTATSHME PER .GJUETAR DHE TERENE MALORE..KAM JELEK RYP QIZME. TEL 044961715
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim