Yeezy 350

Shitet nga: Yeezy 26 Jan 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten Yeezy 350 , keto numra 40-41-42-43-44, posedojm 4 ngjyrat : te zeza,te bardha,te kalterta dhe te kuqe. Mund te na kontaktoni edhe Whats App dhe Viber +38649821982.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim