shes pumat dhe maicen

Shitet nga: fatlum 20 Gsh 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për meshkuj
Shes puma me marrveshje origjinale nga gjermanija dhe maica esht origjinale 045453924 shiten urgjentisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim