Jakne Lekures

Shitet nga: Murat 08 Pri 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Unisex
Urgjen shitet jaknja shum pak e përdorur as 1 muaj ! E posaardhur nga zvicrra lekur origjinale me qmim volitshëm dhe të diskutushëm !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim